PureFiber® JUMPER | ULTRA HIGH SPEED, MPO hann til hann 12 tråder,

PureFiber® JUMPER | ULTRA HIGH SPEED, MPO hann til hann 12 tråder,

Sale price$39.98 Regular price$49.98
Save $10.00
SKU: 0744985474257
Størrelse:

Størrelse

Quantity:

MPO 12 Fibres OM5 Hann-Hann type-A rett forbindelse Jumper for ultrahøyhastighets data- eller streamingoverføringer.

 

Nøkkelfunksjoner:

Kan brukes på alle standard 12-tråds OM-fiber, inkludert PureFiber®-kabler og alle Fibercommand-produkter.

 

Tekniske spesifikasjoner:

  • MPO 12 Fibres Patch-kabelforlengelse
  • OM5 500 meter type fibre
  • MPO hann - MPO hann
  • TYPE-A Rette fiberforbindelse 1-1 / 12-12
  • 12-tråds (12 fiberoptikk)
  • 100 gigabit båndbreddehastighet per hver fiberstreng
  • 1.2 Terabit full båndbreddehastighet
  • Kevlar Anti-Stretch Protection 
    • In-Wall / Plenum / In-Conduit-klassifisert
    • Innendørs / Utendørs / UV-klassifisert
  • ULTRAFLEX®-teknologi (i stand til 90 graders sving)
  • 5 års garanti

You may also like

Save $1.00
PureFiber® KEYSTONE | WallPlate MPO koblingsadapter
PureFiber® KEYSTONE | WallPlate MPO koblingsadapter
Sale price$7.95 Regular price$8.95
Save $30.00
PureFiber® ULTRA | Fiberoptisk kabel forhåndsterminert med MPO
PureFiber® ULTRA | Fiberoptisk kabel forhåndsterminert med MPO
Sale priceFrom $129.98 Regular price$159.98
Save $10.00
FiberWallplate® - WP11 | Enkel MPO-kontakt
FiberWallplate® - WP11 | Enkel MPO-kontakt
Sale price$19.99 Regular price$29.99
Save $150.00
iGAME® | USB-c 3.2 Fiber Optic Long Extender for VR-hodesettiGAME® | USB-c 3.2 Fiber Optic Long Extender for VR-hodesett