Suodattimet

Suodattimet

$
to
$
82 tuotteita
Järjestä
Järjestä
Tallenna $10.00
12 portin 1U patch-paneeli Keystone-liittimelle12 portin 1U patch-paneeli Keystone-liittimelle
12 portin 1U patch-paneeli Keystone-liittimelle
Myyntihinta$19.99 Normaalihinta$29.99
Tallenna $10.00
professional lc duplex multimode om3 fiber optic patch cords by fibercommand
Tallenna $50.00
8K DISPLAYPORT FIBERPLUG® | Extender DISPLAY PORT -liitännät kaikille kuituoptisille kaapeleille
Tallenna $70.01
8K HDMI FIBERPLUG® | Extender HDMI 2.1 -liitännät kaikille kuituoptisille kaapeleille8K HDMI FIBERPLUG® | Extender HDMI 2.1 -liitännät kaikille kuituoptisille kaapeleille
Tallenna $30.00
8K LASERTAIL PRO | HDMI 2.1 -liitännät PureFiber XG- ja PRO-kaapeleille8K LASERTAIL PRO | HDMI 2.1 -liitännät PureFiber XG- ja PRO-kaapeleille
Tallenna $30.00
8K LASERTAIL® | HDMI 2.1 -liitännät Erityisesti IROVF XG- ja PRO-kaapeleille
Tallenna $30.00
8K LASERTAIL® PRO | HDMI 2.1 -liitännät PureFiber XG- ja PRO-kaapeleille8K LASERTAIL® PRO | HDMI 2.1 -liitännät PureFiber XG- ja PRO-kaapeleille
BlueTooth Home Audio -liitäntäkaapeli
TV:N kaappi | KOTITEATTERIN KUITUOPTIIKKATV:N kaappi | KOTITEATTERIN KUITUOPTIIKKA
TV:N kaappi | KOTITEATTERIN KUITUOPTIIKKA
MyyntihintaLähettäjä $399.96
Digitaalinen koaksiaalitelevision liitäntäkaapeli
Tallenna $6.02
FIBER ETHERNET | 4-porttinen Ethernet kuituoptisella nopeudellaFIBER ETHERNET | 4-porttinen Ethernet kuituoptisella nopeudella
FIBER MATRIX® 16X16 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18GbpsFIBER MATRIX® 16X16 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18Gbps
FIBER MATRIX® 8X8 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18GbpsFIBER MATRIX® 8X8 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18Gbps
Tallenna $50.00
KUITUTOIMISTO | KVM Office Extender 4K@60 HDMI-NÄPPÄIMISTÖHIIRI kuituoptisella nopeudellaKUITUTOIMISTO | KVM Office Extender 4K@60 HDMI-NÄPPÄIMISTÖHIIRI kuituoptisella nopeudella
Tallenna $30.00
FIBER SPLITTER® | 2 kpl SET - Kuituoptinen MPO Y -jakajaFIBER SPLITTER® | 2 kpl SET - Kuituoptinen MPO Y -jakaja
FIBER SPLITTER® | 2 kpl SET - Kuituoptinen MPO Y -jakaja
MyyntihintaLähettäjä $99.98 Normaalihinta$129.98
Tallenna $20.00
16 portin 1U patch-paneeli Keystone-liittimelle
16 portin 1U patch-paneeli Keystone-liittimelle
Myyntihinta$95.00 Normaalihinta$115.00
Tallenna $17.58
FiberWallplate® - WP10 | Kaksi MPO-liitintä
FiberWallplate® - WP10 | Kaksi MPO-liitintä
Myyntihinta$71.88 Normaalihinta$89.46
Tallenna $10.00
FiberWallplate® - WP11 | Yksi MPO-liitin
FiberWallplate® - WP11 | Yksi MPO-liitin
Myyntihinta$19.99 Normaalihinta$29.99
Tallenna $51.70
FiberWallplate® - WP12 | Mpo & LC & Splitter
FiberWallplate® - WP12 | Mpo & LC & Splitter
Myyntihinta$163.68 Normaalihinta$215.38
Tallenna $34.93
FiberWallplate® - WP14 | Break out box & 12 LC
FiberWallplate® - WP14 | Break out box & 12 LC
Myyntihinta$119.98 Normaalihinta$154.91
FiberWallplate® - WP14 | Break out box & 12 LC
Tallenna $44.94
FiberWallplate® - WP3 | Suunniteltu PureFiber® PRO-24 -kaapelille
Tallenna $76.54
FiberWallplate® - WP4 | Suunniteltu PureFiber® PRO-24 -kaapelille
Tallenna $15.01
FiberWallplate® - WP5 | Suunniteltu PureFiber® PRO-24:lle
FiberWallplate® - WP6 | Suunniteltu PureFiber® PRO-24:lle
FiberWallplate® - WP7 | Suunniteltu PureFiber® PRO-24:lle
FiberWallplate® - WP8 | Multi-MPO-liitin
FiberWallplate® - WP9 | Multi-MPO-liitin
Tallenna $6.00
FiberWallplate® WP1-XG | Suunniteltu IROVF® XG:lle
FiberWallplate® WP1-XG | Suunniteltu IROVF® XG:lle
Myyntihinta$39.99 Normaalihinta$45.99
Hydraview® 24 | 24-säikeinen kuitukaapeli, esiterminoitu 4 MPO:llaHydraview® 24 | 24-säikeinen kuitukaapeli, esiterminoitu 4 MPO:lla
Tallenna $200.00
Hydraview® 36 | Valokuitukaapeli 36 säikettä, esiterminoitu 6 MPO:llaHydraview® 36 | Valokuitukaapeli 36 säikettä, esiterminoitu 6 MPO:lla
Hydraview® 36 | Valokuitukaapeli 36 säikettä, esiterminoitu 6 MPO:lla
MyyntihintaLähettäjä $590.00 Normaalihinta$790.00
Tallenna $249.00
Hydraview® 36 1 x HDMI 2.1 -liitännällä | HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | Valokuitukaapeli 36-säikeinen esiterminoituHydraview® 36 1 x HDMI 2.1 -liitännällä | HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | Valokuitukaapeli 36-säikeinen esiterminoitu
Tallenna $500.00
Hydraview® 36 6 x HDMI 2.1 -liitännällä | HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | Valokuitukaapeli 36-säikeinen esiterminoituHydraview® 36 6 x HDMI 2.1 -liitännällä | HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | Valokuitukaapeli 36-säikeinen esiterminoitu
Loppuunmyyty
iGAME® | USB-c 3.2 kuituoptinen pitkä jatke VR-kuulokkeilleiGAME® | USB-c 3.2 kuituoptinen pitkä jatke VR-kuulokkeille
iGAME® | USB-c 3.2 kuituoptinen pitkä jatke VR-kuulokkeille
Myyntihinta$199.98 Normaalihinta$349.98
Tallenna $20.00
INFRARED LOGIC® | Infrapunatoistinsarja TRS-miniliittimellä
Tallenna $0.50
KEYSTONE AUX AUDIO | WallPlate 3,5mm Jack Insert
KEYSTONE AUX AUDIO | WallPlate 3,5mm Jack Insert
Myyntihinta$5.99 Normaalihinta$6.49
Tallenna $1.10
KEYSTONE TYHJÄ | Tyhjät Keystone Jack Inserts valkoiset
Tallenna $0.50
KEYSTONE CAT7 | RJ45 Inline Coupler Jackin sisäosa
KEYSTONE CAT7 | RJ45 Inline Coupler Jackin sisäosa
Myyntihinta$5.99 Normaalihinta$6.49
Tallenna $1.00
KEYSTONE HDMI 4K | Kytkentäjakin sisäosa
KEYSTONE HDMI 4K | Kytkentäjakin sisäosa
Myyntihinta$3.99 Normaalihinta$4.99
Tallenna $2.00
KEYSTONE RF | WallPlate COAX -liittimen sisäosa
KEYSTONE RF | WallPlate COAX -liittimen sisäosa
Myyntihinta$3.99 Normaalihinta$5.99
Tallenna $6.00
KEYSTONE USB Type C | Kytkentäjakin sisäosa
KEYSTONE USB Type C | Kytkentäjakin sisäosa
Myyntihinta$16.99 Normaalihinta$22.99
KEYSTONE USB Type C | Kytkentäjakin sisäosa
Tallenna $0.50
LC Purefiber KEYSTONE | WallPlate dual LC Coupler Adapter
Tallenna $30.00
mpo male female 12 fibers extension cable om3 multimode type-a by fibercommand
Tallenna $30.00
mpo female to 12 lc pigtail breakout cable adapter multimode by fibercommand
Tallenna $10.00
mpo jumper female female type-a 12 fibers straight cable by fibercommand
Tallenna $10.00
PureFiber® JUMPER | ULTRA HIGH SPEED, MPO uros-uros 12 nauha,
Tallenna $10.00
PureFiber® JUMPER | ULTRA HIGH SPEED, MPO uros-uros 12 nauha,
Tallenna $34.00
mpo female to 12 lc pigtail breakout cable adapter multimode by fibercommand
Tallenna $30.00
mpo to 12 lc pigtail breakout cable adapter multimode by fibercommand

PALAUTUSKÄYTÄNTÖ

Tarjoukset alennettuun hintaan ovat lopullisia ja myyntiin tarjotut tuotteet ei palauteta, ei palauteta. Blackfriday- tai lomatarjousten myynti on lopullinen. Tarkista kaapelin pituus huolellisesti ennen ostamista. Emme vaihda kaapeliasi, jos se on liian pitkä tai lyhyt, eri kokoiseksi, myynti on lopullinen.