Medical

Medicinsk

Filters

Filters

$
to
$
27 products
Sort by
Sort by
Gem $30.00
LABFIBER® MF | Pansret NON_MAGNETIC fiberoptisk kabel til professionelle laboratorieapplikationer - mandlig til kvindelig MPOLABFIBER® MF | Pansret NON_MAGNETIC fiberoptisk kabel til professionelle laboratorieapplikationer - mandlig til kvindelig MPO
Gem $50.00
8K DISPLAYPORT FIBERPLUG® | Forlænger DISPLAY PORT termineringer til alle fiberoptiske kabler
Gem $50.01
8K HDMI FIBERPLUG® | Extender HDMI 2.1-termineringer til alle fiberoptiske kabler8K HDMI FIBERPLUG® | Extender HDMI 2.1-termineringer til alle fiberoptiske kabler
Gem $65.96
PureFiber® ULTRAVISION®| HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | HDR bundle kabelPureFiber® ULTRAVISION®| HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | HDR bundle kabel
Gem $30.00
PureFiber® ULTRA | Fiberoptisk kabel forudtermineret med MPO
PureFiber® ULTRA | Fiberoptisk kabel forudtermineret med MPO
UdsalgsprisFra $129.98 Normal pris$159.98
Gem $80.00
pre terminated fiber optic cable for residential or commercial new construction smart wiringPureFiber® PRO - HDMI | Prætermineret hybridfiberkabel med HDMI 2.1 8k
Gem $97.00
PureFiber® PRO | KUN KABEL | Hybridfiber+kobberkabel forudtermineretPureFiber® PRO | KUN KABEL | Hybridfiber+kobberkabel forudtermineret
Gem $46.50
example of fiber optic hdmi 2.1 cable for 4k 8k 10k 48gbps ultra speed connections best for frame smart tv or gaming or earcHigh Performances Fiber optic hdmi cables 48g earc 4k 8k 10k
Gem $500.00
Hydraview® 36 med 6 x HDMI 2.1-terminering | HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | Fiberoptisk bundt kabel 36 tråde forudtermineretHydraview® 36 med 6 x HDMI 2.1-terminering | HDMI 2.1 48Gbps | 4K120Hz | 8K60Hz | Fiberoptisk bundt kabel 36 tråde forudtermineret
Gem $154.00
ubs-c usb-3 ultra speed extender for work or gaming over single fiberUSB-ZERO® | 4X USB 2.0-forlænger til spil eller controllere med nul forsinkelse
Gem $20.00
INFRARØD LOGIC® | Infrarød repeatersæt over TRS Mini-jackstik
Gem $50.00
FIBERKONTOR | KVM Office Extender 4K@60 HDMI KEYBOARD MUS over fiberoptisk hastighedFIBERKONTOR | KVM Office Extender 4K@60 HDMI KEYBOARD MUS over fiberoptisk hastighed
Gem $20.00
16 Port 1U patch panel til keystone jack
16 Port 1U patch panel til keystone jack
Udsalgspris$95.00 Normal pris$115.00
FIBER MATRIX® 16X16 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18GbpsFIBER MATRIX® 16X16 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18Gbps
FIBER MATRIX® 8X8 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18GbpsFIBER MATRIX® 8X8 | 4K HDR HDMI Fiber Matrix Splitter 18Gbps
Gem $30.00
FIBER SPLITTER® | 2 stk SÆT - Fiberoptisk MPO Y SplitterFIBER SPLITTER® | 2 stk SÆT - Fiberoptisk MPO Y Splitter
FIBER SPLITTER® | 2 stk SÆT - Fiberoptisk MPO Y Splitter
UdsalgsprisFra $99.98 Normal pris$129.98
Gem $1.00
PureFiber® KOPPLER | MPO MTP koblingsadapter
PureFiber® KOPPLER | MPO MTP koblingsadapter
Udsalgspris$6.95 Normal pris$7.95
Gem $30.00
MPO Til MPO / LC SPLITTER® | 2 stk SÆT - Fiberoptisk MPO han til MPO hun + 6 LC splitter
Gem $30.00
mpo to 12 lc pigtail breakout cable adapter multimode by fibercommand
Gem $10.00
PureFiber® JUMPER | ULTRA HIGH SPEED, MPO han til han 12 streng,
Gem $30.00
mpo male female 12 fibers extension cable om3 multimode type-a by fibercommand
Gem $10.00
PureFiber® JUMPER | ULTRA HIGH SPEED, MPO han til han 12 streng,
Gem $30.00
mpo to 6 lc pigtail breakout cable adapter multimode by fibercommand
Gem $34.00
mpo female to 12 lc pigtail breakout cable adapter multimode by fibercommand