PureFiber® FORLÆNGERLEDNING | ULTRA HIGH SPEED, MPO han til hun 12 streng.

PureFiber® FORLÆNGERLEDNING | ULTRA HIGH SPEED, MPO han til hun 12 streng.

Udsalgspris$59.96 Normal pris$99.98
Gem $40.02
SKU: 0726754663567
Størrelse:

Størrelse

Quantity:
Normalt klar inden for 24 timer

PureFiber® FORLÆNGERLEDNING | ULTRA HIGH SPEED, MPO han til hun 12 streng.

3-ft (1-meter)

6457 Hazeltine National Drive

, normalt klar inden for 24 timer

6457 Hazeltine National Drive
130
orlando FL 32822
USA

4076021888

MPO 12 Fibres OM5 Han-Hun type-A lige forbindelses forlængerledning til ultrahøjhastigheds data- eller streamingtransmissioner.

 

Nøglefunktioner:

Kan bruges på enhver standard 12-strenget OM-fiber, inklusive PureFiber®-kabler, iGAME og alle Fibercommand-produkter.

 

Tekniske specifikationer:

  • MPO 12 Fibres Patch-kabelforlænger
  • OM5 500 meter type fibre
  • MPO Hun - MPO Mand
  • TYPE-A Lige fiberforbindelse 1-1 / 12-12
  • 12-strenget (12 fiberoptikker)
  • 100 gigabit båndbreddehastighed pr. hver fiberstreng
  • 1.2 Terabit fuld båndbreddehastighed
  • Kevlar Anti-Stretch Beskyttelse (for let at trække)
    • In-Wall / Plenum / In-Conduit Rated
    • Indendørs / Udendørs / UV-klassificeret
  • ULTRAFLEX®-teknologi (i stand til 90 graders drejninger)
  • EASY-PULL beskyttelseshylster til sømløs installation (inkluderet gratis)
  • 5 års garanti

You may also like

Gem $0.50
PureFiber® KEYSTONE | WallPlate MPO koblingsadapter
PureFiber® KEYSTONE | WallPlate MPO koblingsadapter
Udsalgspris$5.99 Normal pris$6.49
Gem $30.00
PureFiber® ULTRA | Fiberoptisk kabel forudtermineret med MPO
PureFiber® ULTRA | Fiberoptisk kabel forudtermineret med MPO
UdsalgsprisFra $129.98 Normal pris$159.98
Gem $10.00
FiberWallplate® - WP11 | Enkelt MPO stik
FiberWallplate® - WP11 | Enkelt MPO stik
Udsalgspris$19.99 Normal pris$29.99
Gem $150.00
iGAME® | USB-c 3.2 Fiber Optic Long Extender, VR LINK, kameraer eller enhver USB-C 3.2 kompatibeliGAME® | USB-c 3.2 Fiber Optic Long Extender, VR LINK, kameraer eller enhver USB-C 3.2 kompatibel